Üye Ol  |  Şifre Hatırlat

 

Hizmet Şartları

Bu metin, www.Turkceisimtescil.com sitesinin kullanım şartlarını içerir. Lütfen dikkatli okuyunuz.


GENEL KULLANIM ŞARTLARI

Turkceisimtescil.com üzerinden yapılan alan adı tescil işlemlerinin tüm sorumlulukları ve bu adreslerde yayınlanacak olan bilgilerin sorumlulukları ilgili şahıslara veya firmalara aittir.

Turkceisimtescil.com sitesine girmekle veya sitemizden herhangi bir hizmet satın almakla Türkçeisimtescil kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

Bilgileriniz; kayıt sırasında Türkçeisimtescil'e girdiğiniz verilerden oluşur. Satın alma / Kayıt formunu doldururken şahsınız ve firmanız hakkında doğru, kesin, güncel bilgiler vereceğinizi, ve üye bilgilerinizi doğru ve güncel tutacağınızı kabul etmiş olursunuz. Eğer bir firmayı/kurumu temsilen üye oluyorsanız bu metin, temsil ettiğiniz firma/kurumu bağlamaktadır.

Sitemizi ziyaret ettikten sonra internet tarayıcınızı kapayarak siteden çıkmak ve müşteri/üyelik bilgilerinizi korumak sizin sorumluluğunuzdadır. Bu paragraftaki maddelere uyulmamasından ötürü kaybedilen veya değiştirilen bilgiden Türkçeisimtescil sorumlu değildir.

Bize verdiğiniz bilgiler yalnızca size ulaşmak ve çeşitli duyurularımızın size iletilmesi için kullanılacaktır. Kişisel bilgileriniz 3.üncü şahıslara kesinlikle verilmez. Bize verdiğiniz bilgiler şifrelerinizi kaybetmeniz durumunda kimliğinizi doğrulayabilmek için de kullanılacaktır.


SİTE YAPICI, HOSTING, DOMAIN ADI ve EMAIL HİZMETİ KULLANIM ŞARTLARI

Turkceisimtescil.com ve SiteYapıcı.com sunucuları üzerinde yayınlanan web siteleri T.C. Kanunlarına ve genel ahlak kurallarına uygun olmayan hiçbir içerik içeremez. Bu kapsamda sunucularımıza adult içerik, virus,phishing, warez, vb. içerik konulması site barındırma hesabının, müşteri haberdar edilmeksizin, anında iptal edilmesine neden olacaktır.

Sunucularımız üzerinden email hizmeti sadece normal yazışmalar için kullanılabilir. Her türlü toplu mail gönderimi (aynı içerikteki mailin birden çok kişiye gönderimi) SPAM olarak nitelendirilecek ve hesabınızın kapatılmasına neden olacaktır. Ayrıca, iframe virüsü gibi viruslerle hosting hesabınıza ve dolayısıyla sunucuya bulaşan wormlar aracılığıyla, sunucudan dolaylı yoldan mail gönderilmesine sebep olan hesaplar da yukarıdaki kapsamda kapatılacaktır. Bu nedenle FTP bağlantısı yapılan bilgisayarın virüs temizliği kullanıcının sorumluluğundadır.

.com ve .net gibi jenerik domain adlarının yenileme süresi bitiş tarihinden itibaren 20 gündür. Zamanında yenilenmeyen domain adı "Redemption Period" adı verilen silinme sürecine girecektir. Bu süreçteyken domain adı uzatma ücreti domain adının 1 yıllık tescil fiyatının 10 katıdır. Silinme sürecinde bulunan bir domain adının uzatılmaması halinde süreç sonunda domain boşa düşecektir. Boşa düşen bir domaini ilk başvuran firma / kişi tescil edebilir.ÖDEME ŞARTLARI

Bütün satışlarımız ön ödeme esasına dayanır. Türkçeisimtescil hizmet fiyatlarında istediği an değişik yapma hakkına sahiptir. Müşteriler ön ödeme sürelerinin dolmasına kısa bir süre kala yeniden ödemede bulunmaları konusunda uyarı maili alacaklardır. Hesaplarının devamlılığı için ödemelerde aksama olmaması müşterilerin sorumluluğundadır.

Türkçeisimtescil, ödemelerin gecikmesi halinde müşteriye sağladığı hizmetleri derhal askıya alma hakkına sahiptir. Ödemesi geciktiği için süresi biterek expire olan alan adlarından Türkçeisimtescil sorumlu değildir. Müşteriler satın aldıkları alan adlarının kontrolünü kaybetmemek için alan adlarının tescil süresi bitmeden alan adını uzatmakla yükümlüdür.

Domain adı tescili veya Site Yapıcı siparişi gerçekleştikten kısa süre sonra gerekli bilgiler müşterinin email adresine gönderilecektir.
 

ÖDEME SEÇENEKLERİ

Kredi Kartı / Havale / EFT / PTT Posta Çeki / Western Union:

MasterCard, Visa, ve Diners Club kredi kartları,
Banka Havalesi / EFT,
PTT Posta Çeki,
Western Union yoluyla ödeme kabul edilmektedir.


İPTAL VE GERİ ÖDEME

Satın alınan domain adı (alan adı) hiçbir şekilde değiştirilemez ve bu alan adına ait ücret ücret hiçbir şekilde geri iade edilmez. Bu nedenle alan adınızı seçerken harf/kelime hatası yapmamaya özen gösteriniz.

Ücret iadesi yalnızca satın alınan hizmetin belirli nedenlerle müşteriye sağlanamaması durumunda yapılacaktır. Örneğin; satın alınmak istenen alan adının Turkceisimtescil.com'un çalıştığı ana firma(lar) tarafından sağlanamaması durumunda.


DİĞER ŞARTLAR

Türkçeisimtescil, sizin veya firmanızın uğrayacağı zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Türkçeisimtescil hizmet şartlarını ve fiyatlarını herhangi bir zamanda, istediği şekilde değiştirme yetkisine sahiptir.


DOMAİN TESCİL EDENLERİN HAK ve SORUMLULUKLARI

27 Haziran 2011 tarihinde ICANN yönetimi domain tescil edenlerin hak ve sorumluluklarını
"The Registrant Rights and Responsibilities" başlığı altında belirtmektedir. Direkt erişim için:
http://www.icann.org/en/registrars/registrant-rights-responsibilities-en.htm
Kredi Kartı

Kredi Kartı
Havale/EFT

Havale EFT
PTT Posta Çeki

Posta Çeki
Kredili Hesap

Kredili Hesap

Türkçe İsim Tescil QNB Finansbank Sanal POS Kullanmaktadır 256 bit SSL - Güvenli Alışveriş


Copyright © 2007-2020 | Türkçe İsim Tescil | www.turkceisimtescil.com


Web Sitesi Hazırlama

Hazır Web Sitesi

Hazır Eticaret Sitesi

Kurumsal Web Tasarım
Alan Adı Tescili

Alan Adı Transferi

Domain Market

Türkçe Alan Adı Nedir?

IDN Çevirici
Ödemeler

Kredili Hesap

Ödeme Bildirim Formu

Bilgi Sayfaları

Hakkımızda

İletişim Bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet Şartları
İletişim Bilgileri

Tel:(0216) 456 7422
Email:destek@turkceisimtescil.com
Adres:Ataşehir Bulvarı 36.Ada
Ata 2/3 Plaza No:69
Ataşehir / İSTANBUL

1